
ROG Loki 1200W Titanium navazuje na ROG Thor a nabízí stejné komponenty a funkce pro nadšence, všechny zabalené do formátu SFX-L. Loki se může pochlubit tichým provozem a vysokým výkonem a je připraven pohánět vaši další sestavení SFF.

| Formát zdroje | |
|---|---|
| Formát zdroje | SFX-L |
| Výkon | |
| Výkon zdroje | 1200 W |
| Ochranné funkce | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Velikost ventilátoru | 120 mm |
| Počet konektorů | |
| ATX 20+4pin Konektor | 1x |
| CPU/EPS 4+4pin Konektor | 2x |
| PCIe 6+2pin Konektor | 4x |
| PCIe 12+4pin Konektor | 2x |
| SATA Konektor | 6x |
| Molex Konektor | 4x |
| --- | |
| ATX12V Verze | 3.0 |
| 80 PLUS Efficiency | Titanium |
| Modulární kabeláž | Plně |
| Typ podsvícení | ARGB |
| Velikost | 125 x 125 x 63.5 mm |