Aktivní síťové prvky

Cena

  • 1,00 Kč - 1 000 000,00 Kč

Dostupnost

Značka

Hmotnost

  • 0kg - 90kg

Typ připojení zařízení

Přenosová technologie

Délka servisní služby (v letech)

Maximální počet portů

Kategorie

Typ příslušenství

Technologie konvertoru

Typ produktu

Typ Wi-fi aktivního prvku

Komunikační pásmo

Připojení externí antény

Provedení

Technologie

Management

Technologie

Zabezpečení

Počet portů

Podporované režimy

Podporované standardy

Počet mini-PCI slotů

Počet LAN portů

Úroveň licence

Podporované standardy

Konvertor dle typu

Vlastnosti

Možnosti rozšíření

Typ zařízení

Vlastnosti

Vlastnosti switche

Celkem produktů: 2893

Zobrazení 1-12 z 2893 položek

Aktivní filtry

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media...

DMC-300SC DMC-300SC Konvertor Fast Ethernet D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé...

add_shopping_cart favorite_border Přidat do oblíbených favorite Odebrat z oblíbených
Cena 2 232,00 Kč s DPH
1 844,64 Kč bez DPH
P/N: DMC-300SC/E
není skladem
  • Doprava zdarma!

D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode...

DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího adaptéru - konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45)...

add_shopping_cart favorite_border Přidat do oblíbených favorite Odebrat z oblíbených
Cena 3 937,40 Kč s DPH
3 254,04 Kč bez DPH
P/N: DMC-515SC/E
není skladem
  • Doprava zdarma!

UBNT airMAX NanoStation M5 [5GHz, anténa 16dBi,...

airMAX NanoStation M5 Řada produktů Nanostation způsobila malou revoluci v poskytování bezdrátového internetu. Snad každý, kdo se alespoň trochu...

add_shopping_cart favorite_border Přidat do oblíbených favorite Odebrat z oblíbených
Cena 2 412,40 Kč s DPH
1 993,68 Kč bez DPH
P/N: NSM5 EU
skladem
  • Doprava zdarma!
Zobrazení 1-12 z 2893 položek