Firma CESAR TRADE s.r.o. působí na trhu již od roku 2005. Zabýváme se zprostředkováním komplexního tiskového řešení, prodejem elektroniky a kancelářského vybavení. Orientujeme se především na zákazníky z České a Slovenské republiky. 

Poskytované služby

  • prodej kancelářských potřeb, papíru a spotřebního zboží
  • zpětný odběr prázdných tiskárenských náplní, které jsou následné předány odborné firmě k dalšímu použití
  • pronájem zařízení všech značek (systém bez nutnosti zakoupení zařízení)
  • servis tiskáren, počítačů, serverů a kompletního hardwaru

 

Náhradní plnění

Firma Cesar Trade s.r.o. poskytuje možnost náhradního plnění prostřednictvím dodávek spotřebního materiálu do kancelářské techniky. Povinnost zaměstnávat zdravotně postižené osoby vychází z § 81 zákona č. 435/2004 Sb., přičemž zaměstnavatelé mohou tuto podmínku splnit buď přímým zaměstnáváním zdravotně postižených osob, nebo tzv. náhradním plněním - odebíráním výrobků a služeb od zaměstnavatelů, kteří zaměstnávají více jak 50% zdravotně postižených zaměstnanců, nebo prostřednictvím tzv. chráněných pracovních dílen. Náhradním plněním můžete snížit své odvody za nesplněný povinný podíl zaměstnání OZP.

 

 

 

Stručná historie

Společnost CESAR TRADE, s.r.o. byla založena 11.7.2005 coby malý rodinný obchod s IT komponenty.

Rok 2008

Neustálý vývoj a překonávání úvodních komplikací, získání prvního stálého zaměstnance.

Rok 2010

Pozvolný nárůst obratu, plnění konkrétních cílů, založení chráněné dílny, zaměstnání dalších tří pracovníků.

Rok 2012

Meziroční nárůst obratu o 35%, další personální růst, získávaní nových zakázek. CESAR TRADE s.r.o. se stává profesionálem v oboru IT obchodu.

 

Rok 2015

Nová provozovna společnosti, rozšíření prostoru a personálu.

 

Rok 2019

 Příprava na přechod na nové technologie a migrace do cloudu a prostředí Office 365. Přípravy na transformace firmy a příprava nového e-commerce řešení pro prodej a podporu zákazníků. Sjednocení fungování pod jednotné domény.

 

Rok 2020

 Začátek února byl ve spuštění nové e-commerce platformy platformy.

 

 

Obchodní zastoupení prestižních značek:

 

Gold Partner HP

HP Gold Partner PPS Supplies

HP Silver Partner PPS HW

HP Gold Managed Print Services Specialist

EG Business Partner

Gold Partner Brother

Partner Canon v systému pronájmů a certifikovaného servisu

Partner OKI

 

 

 

Naše vize

Firma CESAR TRADE s.r.o. je ryze českou společností, poskytující svým klientům komplexní kancelářské řešení s nejvyšší dosažitelnou přidanou hodnotou. Zaručujeme individuální přístup, disponujeme širokým sortimentem zboží i služeb, nabízíme zajímavé ceny a hodnotné bonusy.

 

Renovace tonerů a cartridgí

Cesar Trade s.r.o. a nabízí možnost odběru a výkupu originálních prázdných tonerových a inkoustových cartridgí. U vykoupených tiskových kazet zajišťujeme ekologickou a ekonomickou výrobu kazet renovovaných, čímž dosahujeme cenově výhodných řešení s pozitivním bonusem - přívětivým ekologickým dopadem.

 

Ceritifikace

 

CESAR TRADE s.r.o. je zlatým obchodním partnerem společnosti HP, která je zároveň jedním z jeho největších dodavatelů. Vzájemná těsná spolupráce úspěšně probíhá již 7 let.