PŘENECHTE VŠECHNY VAŠE TISKOVÉ POTŘEBY NA NÁS

Zařídíme tisk na míru individuálně pro Vás. Pořiďte si tiskárny bez starostí. Vše za Vás obstaráme my a Vy už jen tisknete a věnujete se svému podnikání.

gemstones2

PRONÁJEM NEZNAMENÁ VYŠŠÍ NÁKLADY NEŽ NÁKUP

Na první pohled se může zdát, že pronájem přeci musí být dražší než nákup, je tomu tak ale pouze ve velmi specifických situacích. Pojďme se podívat, kde má pronájem výhody nebo kde nám naopak ušetří:

 • Nestane se Vám, že by Vám zůstal drahý stroj, který vyžaduje nerentabilní opravu.
 • Je mnohem snazší svou flotilu zmenšit, když už třeba některý stroj nepotřebuji nebo tisknu méně a nepotřebuji již velký stroj.
 • Ceny za tisk jsou po dobu smlouvy chráněny, proti případnému zvedání cen spotřebního materiálu.
 • Stroje je možné odkoupit, díky čemuž jste si stroj mohli řádně vyzkoušet a víte do čeho jdete. Pokudb využijete smluvního modelu, kde odkoupíte stroj za 1kč, získáte tím výhodu nákupu na splátky, avšak bez úroků!
 • V případě, že chcete přejít na stroj s levnějším provozem, může dlouho trvat, než se Vám investice do nového stroje vrátí, zatímco s pronájmem můžete začít šetřit na provozu okamžitě.
 • Platba za vytištěné stánky se může jevit jako dražší, než si kupovat náplně, ale nákup náplní nezahrnuje náklady na výměnu ostatních spotřebních dílu, jako např. válce. Cenu za vytištěné stránky vypočítáváme tak, že obsahuje kompletní náklady na tisk, to znamená např.: veškeré spotřební díly, veškeré zasílání, výjezd technika u dílů, které nejsou uživatelsky vyměnitelné.
 • Pokud i přesto věříte, že můžete nákupem něčeho ušetřit, můžeme Vám představit hybridní smlouvu, kde budete moci kombinovat výhody obojího přesně podle Vašich individuálních potřeb.

AUTOMATICKÉ ZASÍLÁNÍ SPOTŘEBNÍHO MATERIÁLU

V rámci služeb je k dispozici možnost automatického zasílání originálního spotřebního materiálu. U podporovaných modelů je možné sledovat i spotřební materiál s dlouhou životností, tedy válce, developery, zapékací jednotku apod. Lze tak mnohem efektivněji předejít výpadkům tisku, aniž by to znamenalo větší námahu ze strany uživatele.

VÝHODY POUŽITÝCH STROJŮ

Uvažovali jste někdy nad pořízením levnějších použitých strojů, avšak se obáváte, že budou vyžadovat nečekané investice jako např. opotřebované válce, drahé opravy a jiné?

Využijte populární možnosti pronájmu použitých strojů, kde kombinujete výhody levnějších použitých zařízení a bezrizikovost pronájmu. Vy platíte méně, my řešíme opotřebované díly a v případě nerentabilní opravy jste stále v pohodě, jelikož jste zaplatili za stroj pouze to, co jste využili.

Tato možnost však není k dispozici vždy, neboť použité stroje většinou naskladňujeme pouze na konci pronájmů u větších firem, které zpravidla obměňují celé flotily najednou. Zbývají pak některé stroje, které nebyly využité naplno a mají ještě život před sebou. Neváhejte se tedy na nás obrátit a zjistit jaká je situaci či jestli v dohledné době očekáváme nějaké naskladnění, neboť jsou tyto stroje kvůli výše zmíněným výhodám obvykle rychle pryč.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Poskytujeme také další pokročilé služby, zde je stručný přehled:

 • Monitoring tisku – Mějte přehled o tom, kdo kolik vytisknul
 • Omezený barevný tisk – Omezte přístup k barevnému tisku jenom vybraným uživatelům
 • Skenujte s vytěžováním dat
 • Přihlašování ke strojům pomocí čipových kartiček
 • Cloudový tisk
printer_keyboard

KONTAKT

V Případě zájmu se koukněte na příklady z našeho portfolia (další se připravují) a kontaktujte naše obchodní zástupce:

https://cesartrade.cz/7141-pronajmove-tiskarny

Jan Urban - jan.urban@cesartrade.cz - +420 774 819 472

Martin Charouzek - martin.charouzek@cesartrade.cz - +420 778 529 228