
ROG-STRIX-850G
Zdroj ROG Strix 850W Gold PSU prináša prémiový chladiaci výkon do bežného používania.
TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE
| Špecifikácia Intel | ATX 12V |
| Rozmery | 16 x 18 x 8.6 centimetrov |
| Účinnosť | 80Plus Gold |
| Ochranné funkcie | OPP/OVP/SCP/OCP/OTP |
| Nebezpečné materiály | ROHS |
| Vstupný rozsah striedavého prúdu | 100-240 Vac |
| Tepelné funkcie | Tepelné riešenie ROG |
| Veľkosť ventilátora | 135 mm |
| Výstupné napätie DC | +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb |
| Maximálne zaťaženie | 20A 20A 70A 0.3A 3A |
| Kombinované zaťaženie | 100W 100W 840W 3.6W 15W |
| Celkový výstup | 850W |
| Konektory | MB 24/20-pin x 1 CPU 4+4-pin x 2 PCI-E 6+2-pin x 6 SATA x 8 PERIPHERAL x 6 |
| Obsah balenia | Napájací kábel x 1 *Káble MB/ CPU/ PCI-E sa dodávajú s vloženými kondenzátormi uprostred. |
| Hmotnosť | Jedna karta (KG) 1.825 |
.