
| Vlastnosti | |
| Duplexní tisk | Ano |
| Oboustranné tiskové režimy | Manuální |
| Tiskové barvy | Černá, Azurová, Purpurová, Červená, Žlutá |
| Barva | Ano |
| Tisk | |
| Maximální rozlišení | 4800 x 1200 DPI |
| Bezokrajový tisk | Ano |
| Vstupní a výstupní kapacita | |
| Celkový počet vstupních zásobníků | 1 |
| Celková vstupní kapacita | 100 listy |
| Ruční podavač | |
| Maximální velikost papíru série A standardu ISO | A4 |
| Typy médií v zásobníku papíru | Fotografický papír, Obyčejný papír |
| Velikosti A dle ISO (A0...A9) | A4, A5, A6 |
| Velikosti B dle ISO (B0...B9) | B5 |
| Podpora velikosti medií mimo rámec ISO | Legal, Letter |
| Velikosti obálek | C5, Com-10, DL, Monarch |
| Velikosti fotopapíru | 10x15,13x18,18x25,20x25 |
| Možnosti připojení | |
| USB port | Ano |
| PictBridge | Ano |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | Ne |
| Wi-Fi | Ano |
| Wi-Fi Direct | Ano |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Šifrování/zabezpečení | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Mobilní tiskové technologie | Apple AirPrint, Mopria Print Service |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Domov a kancelář |
| Barva | Černá |
| Vestavěný displej | Ano |
| Displej | LCD |
| Příkon | |
| Průměrná spotřeba energie při tisku | 14 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 1,2 W |
| Typická spotřeba elektřiny (TEC) Energy Star | 0,18 kWh/týden |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 445 mm |
| Hloubka | 249 mm |
| Výška | 564 mm |
| Hmotnost | 5,1 kg |