Synology 3,5" HDD HAT5300-12T Enterprise (NAS) (12TB, SATA III, 7200 RPM, 256MB)
HDD 12 TB, SATA 6 Gb/s
SKLADEM 9 ks
PN: HAT5300-12T
SKU: 70264827
EAN: 4711174724130
Značka: Synology
Záruka: 60 Měsíc(ů)
Záruka na IČ: 60 Měsíc(ů)
Značka:
Cena s DPH:
Cena bez DPH:
Doba dodání:
obvykle do 48 hodin
Podrobnosti
Synology 3,5” SATA HDD HAT5300-12T
Výkonné a spolehlivé pevné disky pro systémy Synology
Stránky produktu:
https://www.synology.com/cs-cz/products/drives/hdd/enterprise-hat
Technické specifikace:
Obecné
Kapacita 12 TB
Rozměr 3.5"
Rozhraní SATA 6 Gb/s
Velikost sektoru 512e
Výkon
Rychlost rotace 7,200 rpm
Rychlost rozhraní 6.0 Gb/s, 3.0 Gb/s, 1.5 Gb/s
Velikost vyrovnávací paměti 256 MiB
Maximální dlouhodobá rychlost přenosu dat (typ.) 242 MiB/s
Spolehlivost
Střední doba do selhání (MTTF) 2.5 milion hodin
Hodnocení pracovní zátěže Za rok přeneseno 550 TB
Záruka 5 let
Spotřeba energie
Napájecí zařízení 12 V (± 10%) / 5 V (+10/-7%)
Aktivní nečinnost (typ.) 4.25 W
Náhodné čtení / zápis (4 kB Q1) (typ.) 7.83 W
Teplota
V provozu 5°C na 60°C (41°F na 140°F)
Mimo provoz -40°C na 70°C (-40°F na 158°F)
Náraz
V provozu 686 m/s2 {70 G} (trvání 2 ms)
Mimo provoz 2450 m/s2 {250 G} (trvání 2 ms)
Nadmořská výška
V provozu -305 metry na 3,048 metry
Mimo provoz -305 metry na 12,192 metry
Relativní vlhkost
V provozu 5% až 90% relativní vlhkost (bez kondenzace)
Mimo provoz 5% až 95% relativní vlhkost (bez kondenzace)
Ostatní
Velikost (výška x šířka x hloubka) 26.1 mm x 101.85 mm x 147 mm