Xerox Papír Premier (80g/500 listů, A4)

Papír Xerox Premier představuje základní kancelářský papír v nabídce firmy Xerox. Vhodný pro každodenní použití v kancelářských laserových tiskárnách a kopírkác...
SKLADEM 99 ks

PN: 003R98760
SKU: 70246454
EAN: 5017534987603
Značka: Xerox
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Záruka na IČ: 6 Měsíc(ů)

Značka:
Cena s DPH:
108,00 Kč
Cena bez DPH:
89,26 Kč
Doba dodání:
obvykle do 48 hodin


Podrobnosti

Papír Xerox Premier je nejosvědčenější papír pro všestranné použití. Je průběžně vyvíjen a vylepšován laboratořemi Xeroxu po mnoho let, do podoby zcela univerzálního papíru. Je dokonalý pro použití na všech laserových tiskárnách, kopírkách a inkoustových tiskárnách. Vynikající pro kancelářské a vysokoobjemové aplikace. Xerox Premier odá image Vašim hlavičkovým papírům, zprávám a všem důležitým dokumentům. Je rovněž vhodný pro offsetový tisk.

Gramáže: 80 gsm, balení po 500 listech

Parametry

Formát papíru
A4
Gramáž (g/m2)
80
Počet listů
500

Dotaz na produkt

V pořádku!
Vyplňte prosím jméno a příjmení
V pořádku!
Vyplňte prosím váš e-mail
Prosím napiště Váš dotaz
Je potřeba udělit souhlas

Časté otázky

Kancelářské papíry dělíme podle kvality do třech kategorií – A, B a C.


Papír třídy A


Papíry s označením A jsou nejkvalitnější a zároveň nejdražší. Tyto papíry bývají málo prašné a hodí se pro oboustranný tisk. O koupi papírů A třídy byste měli uvažovat, pokud tisknete ve velkém množství. Jsou hlavně šetrné k tiskárně, nedochází k rozpíjení tisku a nezasekávají se. Tyto papíry jsou vhodné zejména pro inkoustové tiskárny.


Papír třídy B


Papíry třídy B jsou vhodné pro laserové i pro inkoustové tiskárny. Jsou levnější než papíry třídy A, ale zachovávají si menší prašnost, tedy tolik nezanáší tiskárnu. Jsou také vhodné pro oboustranný tisk a lze je používat i při větších objemech tisku.


Papír třídy C


Jedná se o nejnižší kvalitu papíru, která je vhodné hlavně pro laserové tiskárny. Tyto papíry se Vám vyplatí v případě, že tisknete především jednostranně a v menším objemu. Neovlivní totiž v čase tolik životnost tiskárny. Pokud obecně používáte převážně méně kvalitní papíry - třídy C, musíte počítat s tím, že tiskárnu budete muset častěji čistit a tím Vám vzniknou další náklady na servis a údržbu tiskárny. Z papírů se totiž uvolňuje bílý křídový prášek, který se po čase začne v tiskárně usazovat. Může tím dojít k zanešení mechanických dílů tiskárny. Tento prášek je nutné odstranit.