| Vlastnosti | |
| Typ vyrovnávací paměti | Registered (buffered) |
| CAS latence | 17 |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Frekvence paměti | 2400 MHz |
| Komponent pro | PC/server |
| Formát paměti | 288-pin DIMM |
| ECC | Ano |
| Rank paměti | 2 |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Kompatibilní produkty | IBM - Flex System x240 M5 (E5-2600 v3) IBM - Flex System x240 M5 (E5-2600 v4) IBM - System x3550 M5 (8869) IBM - System x3650 M5 (E5-2600 v4) Lenovo - ThinkStation P900 Lenovo - ThinkStation P910 |