
POSKODENY OBAL!!! BAZAR KOD!!!
| Procesor | 13th Gen Intel Core™ i5-1335U (12 MB cache, 10 cores, up to 4.60 GHz Turbo) |
| Pamäť | 8 GB, 1 x 8 GB, DDR4, 3200 MT/s |
| Pevný disk | 256 GB, M.2 2230, PCIe NVMe, SSD, Class 35 |
| Displej | 15.6", FHD 1920x1080, 60Hz, WVA/IPS, Non-Touch, Anti-Glare, 250 nit, NTSC 45%, FHD+IR Camera, WLAN |
| Grafická karta | Integrated Intel Iris Xe or UHD Graphics for i5-1335U Processor |
| PalmRest | Palmrest, Fingerprint Reader, No SIM slot |
| Cam/Mic | FHD/IR Camera, Temporal Noise Reduction, Camera Shutter, Mic |
| Optical Drive | - |
| Pripojenie | Intel Wi-Fi 6E (6 if 6E unavailable) AX211, 2x2, 802.11ax, Bluetooth |
| WWAN | - |
| Klávesnica | Czech/Slovak (MUI) backlit keyboard with numeric keypad, 100-key |
| Myš | - |
| Batérie a napájanie | 3-cell, 54 Wh, ExpressCharge™ Capable, 65W AC rugged adapter, 4.5mm barrel, E4 |
| Operačný systém | Windows 11 Pro, English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak |
| Anti Virus | No anti-virus software |
| Farba | Grey |
| Záruka | 3Y ProSpt |
| 1. | 1. External uSIM Card Tray (optional) 5. Power |
| Rozmery | 1. Height (front): 0.71 in. (18.1 mm) |
| Váha | 1.81 kg |