
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 11 Pro 64-bit |
| Úhlopříčka | 14" (35,6 cm) |
| Rozlišení a panel | WUXGA (1920x1200) IPS, 300 nits, antireflexní, 45% NTSC, 16:10 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 7 7730U |
| Patice procesoru | FP6 (integrován na desce) |
| Generace procesoru | Barcelo-R (Zen 3 architektura, refresh 7000 series) |
| Výkonnostní třída | Úsporný procesor (U-series) pro firemní nasazení |
| Počet jader procesoru | 8 jader / 16 vláken |
| Typ grafické karty | Integrovaná (sdílená) |
| Výrobce grafické karty | AMD |
| Čip grafické karty | AMD Radeon Graphics (RX Vega 8) |
| Velikost RAM | 16 GB (1x 16GB nebo 2x 8GB dle konkrétní šarže) |
| Typ RAM | DDR4-3200 MHz (2x SO-DIMM slot, max. 64 GB) |
| Velikost disku | 1 TB (1000 GB) |
| Typ disku | SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Dotykový displej | Ne |
| Podsvícená klávesnice | Ano |
| Numerická klávesnice | Ne (u 14" modelů není přítomna) |
| Čtečka otisku prstů | Ano (integrovaná v Power Buttonu) |
| Optická mechanika | Ne |
| LAN port | Ano (Gigabit Ethernet RJ-45) |
| Web kamera | FHD 1080p + IR (infračervená) s mechanickou krytkou |
Bezdrátové připojení: Wi-Fi 6 (802.11ax, 2x2) + Bluetooth 5.3
Porty:
2x USB-C 3.2 Gen 2 (podpora přenosu dat, Power Delivery 3.0 a DisplayPort 1.4)
1x USB 3.2 Gen 1 (stále napájený)
1x USB 3.2 Gen 1
1x HDMI 2.1 (až 4K/60Hz)
1x Čtečka SD karet (4-v-1)
1x Ethernet (RJ-45)
1x Kombinovaný jack pro sluchátka/mikrofon (3.5mm)
Baterie: Integrovaná Li-Polymer 45Wh
Výdrž baterie: Až 11 hodin (dle metodiky MobileMark 2018), v reálném provozu cca 6–8 hodin kancelářské práce.