
BAZAR KOD - Rozbalený !!!
| Chassis | - |
| Processor | i5-1240P ADL-P P28 Ci5UMA UHDTPM |
| Memory | 16GB, 2x8GB, DDR4, 3200MHz |
| Hard Drive | 512 GB, M.2, PCIe NVMe, SSD |
| Add Hard Drive | - |
| Display | 16.0-inch 16:10 FHD+ (1920 x 1200) Anti-Glare Non-Touch 250nits WVA Display with ComfortView Support |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| PalmRest | Apollo Power Button with Fingerprint Reader |
| Riser | - |
| AIO Solution | - |
| Camera & Mic | - |
| Optical Drive | - |
| Wireless | Intel Wi-Fi 6 2x2 (Gig+) and Bluetooth |
| WWAN | - |
| NIC | - |
| Raid Level | - |
| Controller | - |
| DRAC | - |
| Keyboard | Czech and Slovakian Backlit Keyboard |
| Mouse | - |
| Battery | 4 Cell, 54 Wh, integrated |
| Power Supply | 65 Watt AC Adapter |
| Cable | Power Cord - European |
| Operating System | Windows 11 Pro, English, Czech, Hungarian, Polish, Slovak |
| OS Media | - |
| Antivirus | McAfee Small Business Security 30-day trial |
| DDPE | - |
| Microsoft Software | No Microsoft Office License Included 30 day Trial Offer Only |
| vPro | - |
| Colour | Grey |
| Service | 3Y Basic Onsite |
| 1. |
6. Power jack
7. HDMI 1.4** 8. USB 3.2 Gen 1 Type A 9. USB 3.2 Gen 2x2 Type-C™ (DP/PowerDelivery) **HDMI 1.4 (Maximum resolution supported over HDMI is 1920x1080 @60Hz. No 4K/2K output) |
| Rozmery | 356.78mm - 251.9mm - 18.30mm |
| Váha | 1.91kg |