
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 10 Pro (s licencí a možností přechodu na Windows 11 Pro) |
| Úhlopříčka displeje | 15.6" FHD (1920 x 1080), 250 nitů, matný (Wide View) |
| Typ procesoru | Intel Core i7-1255U |
| Patice procesoru | FCBGA1744 (integrovaný na desce) |
| Generace procesoru | 12. generace (Alder Lake) |
| Výkonnostní třída | Úsporná mobilní (Ultra-low power) s podporou vPro |
| Počet jader procesoru | 10 jader (2 výkonná P-jádra + 8 úsporných E-jader) / 12 vláken |
| Typ grafické karty | Dedikovaná (profesionální ISV certifikace) |
| Výrobce grafické karty | NVIDIA |
| Čip grafické karty | NVIDIA RTX T550 (4 GB GDDR6) |
| Velikost RAM | 16 GB (1x 16 GB) |
| Typ RAM | DDR4, 3200 MHz (2 sloty SO-DIMM, rozšiřitelné až na 64 GB) |
| Velikost disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe Class 35/40 |
Dotykový displej: Ne
Podsvícená klávesnice: Ano (BacklitKb)
Numerická klávesnice: Ano (plnohodnotný blok)
Čtečka otisků prstů: Ano (integrovaná v zapínacím tlačítku)
Čtečka čipových karet (SmartCard): Ano (SmtCd)
Kamera: IR Camera (infračervená pro Windows Hello) + Mikrofon
Optická mechanika: Ne
Thunderbolt: 2x USB-C (Thunderbolt 4 / DisplayPort / Power Delivery)
USB: 2x USB 3.2 Gen 1 (jeden s funkcí PowerShare)
Síť: 1x RJ-45 (Gigabit Ethernet)
Video výstup: 1x HDMI 2.0
Bezdrátové připojení: Intel Wi-Fi 6E AX211 + Bluetooth 5.2
Ostatní: Čtečka microSD karet, Audio combo jack, Wedge lock slot