
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 10 Pro (včetně licence pro Windows 11 Pro) |
| Úhlopříčka displeje | 15.6" FHD (1920 x 1080), Carbon Fiber, AG, 250-400 nitů |
| Typ procesoru | Intel Core i5-1145G7 |
| Patice procesoru | FCBGA1449 (integrovaný na desce) |
| Generace procesoru | 11. generace (Tiger Lake) |
| Výkonnostní třída | Úsporná mobilní (vPro podpora) |
| Počet jader procesoru | 4 jádra / 8 vláken |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
| Výrobce grafické karty | Intel |
| Čip grafické karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Velikost RAM | 16 GB |
| Typ RAM | LPDDR4x, 4267 MHz (integrovaná na desce, nelze rozšířit) |
| Velikost disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe |
Dotykový displej: Ne (u této specifikace CF/Non-Touch)
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne (Latitude řady 7000 u 15" modelu numeriku nemá)
Čtečka otisků prstů: Ano (FgrPr)
Smart Card Reader: Ano (SmtCd)
NFC: Ano
Kamera: IR Camera (infračervená pro Windows Hello) + Mikrofon
Optická mechanika: Ne
Thunderbolt: 2x USB-C (Thunderbolt 4 / DisplayPort / Power Delivery)
USB: 2x USB 3.2 Gen 1 (jeden s funkcí PowerShare)
Video výstup: 1x HDMI 2.0
Bezdrátové připojení: Wi-Fi 6 (Intel AX201) + Bluetooth 5.1
Ostatní: Čtečka microSD karet, Audio combo jack