
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 10 Pro (s licencí pro Windows 11 Pro) |
| Úhlopříčka displeje | 17.0" FHD+ (1920 x 1200), 500 nitů, 100% sRGB |
| Typ procesoru | Intel Core i7-11800H (Tiger Lake) |
| Patice procesoru | FCBGA1787 (integrovaný na desce) |
| Generace procesoru | 11. generace |
| Výkonnostní třída | High Performance (řada H) |
| Počet jader procesoru | 8 jader / 16 vláken |
| Typ grafické karty | Dedikovaná (profesionální ISV certifikace) |
| Výrobce grafické karty | NVIDIA |
| Čip grafické karty | RTX A2000 (4 GB GDDR6) |
| Velikost RAM | 16 GB (2x 8 GB) |
| Typ RAM | DDR4, 3200 MHz (2 sloty SO-DIMM) |
| Velikost disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe |
Dotykový displej: Ne (u verze FHD+ obvykle matný/antireflexní)
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ne (u tohoto modelu ustoupila reproduktorům po stranách)
Čtečka otisků prstů: Ano (integrovaná v napájecím tlačítku)
Optická mechanika: Ne (v tenkém šasi není přítomna)
Konektivita: * 4x USB-C (Thunderbolt 4 / DisplayPort / Power Delivery)
1x Čtečka SD karet (plná velikost)
1x Audio jack (3.5mm combo)
Wi-Fi 6E (Intel AX210) + Bluetooth 5.2