
Notebook HP Envy x360 2 v 1 ti ve všech ohledech zpříjemní práci i volný čas díky vylepšené responzivní dotykové obrazovce, úžasnému zvuku a pokročilým technologiím pro podporu spolupráce. Navíc disponuje designem z recyklovaných materiálů, pořádným výkonem a všemi aplikacemi a bezpečnostními funkcemi, které hravě zvládnou překonat jakoukoli překážku.
Vydej se na cestu s výkonným zařízením, které zvládne všechno
S nejnovějším procesorem AMD, responzivní dotykovou obrazovkou a integrovaným zabezpečením budeš mít výkon vždy k dispozici.
Proměň notebook v osobní kino
Vychutnej si filmové zážitky v pohodlí domova díky působivému displeji a zvuku od Bang & Olufsen.
Víc možností, míň plýtvání, dobrý pocit
Udělej něco dobrého pro planetu se zodpovědně navrženým notebookem vyrobeným z recyklovaných kovů a plastů.








| Instalovaný operační systém | Windows 11 Home 64-bit |
|---|---|
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7530U (2,00 GHz až 4,50 GHz, 16 MB mezipaměti MB L3 cache, 6 jader) Barcelo-R |
| Čipová sada | Čipová sada integrovaná s procesorem |
| Paměť | 16 GB LPDDR4X 4266 MHz (integrovaná na desce) |
| Paměťové sloty | neobsahuje |
| Maximální paměť | 16 GB |
| Pevný disk | 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe |
| Volný slot na další disk | Ne |
| Optická jednotka | neobsahuje |
| Grafická karta | AMD Radeon™ (integrovaná bez vlastní paměti) |
| Úhlopříčka displeje | 39,6 cm (15,6") |
| Rozlišení | 1 920 × 1 080 |
| Typ monitoru | Dotykový OLED displej, Full HD rozlišení, UWVA, BrightView SDR 400 nits (cd/m2), HDR 500 nits (cd/m2), 100% DCI-P3 Low Blue Light, Flicker Free |
| Zvuk | Bang & Olufsen se 2 reproduktory Integrovaný mikrofon |
| Web kamera | Infrared webová kamera HP Wide Vision 5MP s krytkou Podpora Windows Hello |
| Bezdrátové připojení | Mediatek WiFi 6E (2x2) Bluetooth 5.3 |
| Síťové rozhraní | neobsahuje LAN konektor |
| Rozšiřující sloty | Čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC) |
| Porty a konektory | 2× USB-C 3.2 Gen 2 - podpora DisplayPort 1.4 s rozlišením až 5K @60Hz - podpora HDMI 2.1 s rozlišením až 4K @60Hz - přenosová rychlost signálu 10 Gb/s - napájení notebooku 2× USB 3.2 Gen 1 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu 1× HDMI 2.1 |
| Klávesnice | Podsvícená klávesnice bez numerické části |
| Typ napájení | Napájecí adaptér 65 W USB-C |
| Typ baterie | 4článková lithium-iontová polymerová baterie (55 Wh) |
| Výdrž baterie | 13 hodin a 30 minut |
| Hmotnost produktu | 1,82 kg |
| Rozměry produktu (š x h x v) | 35,73 × 22,84 × 1,83 cm |
| Materiál | Celokovové šasi |
| Barva | Černá (nightfall black) |
| Co je obsaženo v krabici | Notebook Napájecí adaptér Dotykové pero (HP Rechargeable MPP 2.0 Tilt Pen) |
| Správa zabezpečení | Hardwarové vypnutí webové kamery Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module) |
| Dodávaný software | Antivirový program McAfee LiveSafe™ (bezplatná demoverze na 30 dní) |
| Záruka | 2 roky pro spotřebitele ( 2 roky IČ ) s opravou na místě |