
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Úhlopříčka | 14,0" |
| Rozlišení / Typ | QHD+ (2560 x 1600), 16:10, WVA, 500 nits, IPS, antireflexní, ComfortView Plus |
| Dotykový displej | Ano (Touch, 2-in-1 s podporou aktivního pera, Gorilla Glass Victus) |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Generace procesoru | 13. generace (Raptor Lake) |
| Model procesoru | Intel Core i7-1365U (vPro) |
| Patice procesoru | FCBGA1964 (pájeno na desce) |
| Výkonnostní třída | Ultra-Premium Business |
| Počet jader | 10 (2 výkonná P-cores + 8 úsporných E-cores) |
| Počet vláken | 12 |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
| Výrobce grafického čipu | Intel |
| Čip grafické karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Velikost RAM | 16 GB |
| Typ RAM | LPDDR5x (integrovaná na desce, 6000 MHz / 6400 MHz) |
| Velikost disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe Class 35 |
| Optická mechanika | Ne |
Klávesnice: Podsvícená (Zero-Lattice design – klávesy bez mezer) + Collaboration Haptic Touchpad (haptická odezva a ikony pro Zoom/Teams).
Numerická klávesnice: Ne.
Čtečka otisku prstů: Ano (integrovaná v zapínacím tlačítku).
Konektivita:
3x Thunderbolt 4 (USB Type-C) s funkcí Power Delivery a DisplayPort.
1x Audio jack (kombo port).
Wi-Fi 6E (Intel AX211) + Bluetooth 5.3.
Audio a Video: FHD IR kamera (podpora Windows Hello), SafeShutter, 4 reproduktory (2 spodní, 2 horní).
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day (3Y PS NBD)