
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 10 Pro (obsahuje licenci a možnost upgrade na Windows 11 Pro) |
| Úhlopříčka | 13,3" |
| Rozlišení / Typ | QHD+ (2560 x 1600), 16:10, WVA, 500 nits, ComfortView Plus |
| Dotykový displej | Ano (Touch, podpora stylusu, Gorilla Glass 6 DX) |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Generace procesoru | 12. generace (Alder Lake) |
| Model procesoru | Intel Core i7-1260U (vPro) |
| Patice procesoru | FCBGA1744 (pájeno na desce) |
| Výkonnostní třída | Premium Business Ultrabook (vPro Enterprise) |
| Počet jader | 10 (2 výkonná P-cores + 8 úsporných E-cores) |
| Počet vláken | 12 |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
| Výrobce grafického čipu | Intel |
| Čip grafické karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Velikost RAM | 16 GB |
| Typ RAM | LPDDR5 (integrovaná na desce, 5200 MHz) |
| Velikost disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe Class 35 |
| Optická mechanika | Ne |
Klávesnice: Podsvícená klávesnice (CZ/SK rozložení) + Collaboration Touchpad (speciální ikony pro Zoom/Teams přímo na touchpadu).
Numerická klávesnice: Ne.
Čtečka otisku prstů: Ano (integrovaná v zapínacím tlačítku).
Konektivita:
2x Thunderbolt 4 (USB Type-C) s Power Delivery a DisplayPort.
1x USB Type-C 3.2 Gen 2 (s funkcí Power Delivery a DisplayPort).
1x Audio jack (kombo port).
Wi-Fi 6E (Intel AX211) + Bluetooth 5.2.
Senzory: Proximity Sensor, SafeShutter (mechanická závěrka kamery), 4 mikrofony a 4 reproduktory.
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day (3RNBD)