
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Úhlopříčka | 13,3" |
| Rozlišení / Typ | FHD (1920 x 1080), WVA, Anti-Glare, 250 nits |
| Dotykový displej | Ne |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Generace procesoru | 12. generace (Alder Lake) |
| Model procesoru | Intel Core i5-1235U |
| Patice procesoru | FCBGA1744 (pájeno na desce) |
| Výkonnostní třída | Business Ultrabook |
| Počet jader | 10 (2 výkonná P-cores + 8 úsporných E-cores) |
| Počet vláken | 12 |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
| Výrobce grafického čipu | Intel |
| Čip grafické karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Velikost RAM | 16 GB |
| Typ RAM | DDR4 (integrovaná na desce, 3200 MHz) |
| Velikost disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe Class 35 |
| Optická mechanika | Ne |
Klávesnice: Podsvícená klávesnice (CZ/SK rozložení).
Numerická klávesnice: Ne.
Čtečka otisku prstů: Ano (v zapínacím tlačítku).
Konektivita:
2x Thunderbolt 4 (USB Type-C) s funkcí Power Delivery a DisplayPort.
1x USB 3.2 Gen 1 s funkcí PowerShare.
1x HDMI 2.0.
1x Audio jack (3,5mm kombo).
Wi-Fi 6E (Intel AX211) + Bluetooth 5.2.
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day (3RNBD)