
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Úhlopříčka | 14,0" |
| Rozlišení / Typ | FHD (1920 x 1080), WVA, Anti-Glare, ComfortView Plus |
| Dotykový displej | Ano (Touch) |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Generace procesoru | 12. generace (Alder Lake) |
| Model procesoru | Intel Core i7-1265U (vPro) |
| Patice procesoru | FCBGA1744 (procesor je pájený na desce) |
| Výkonnostní třída | High-end Business Ultrabook (vPro podpora) |
| Počet jader | 10 (2 výkonná P-cores + 8 úsporných E-cores) |
| Počet vláken | 12 |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
| Výrobce grafického čipu | Intel |
| Čip grafické karty | Intel Iris Xe Graphics |
| Velikost RAM | 16 GB |
| Typ RAM | LPDDR4x (integrovaná na desce, 3200 MHz / 4266 MHz) |
| Velikost disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe Class 35 |
| Optická mechanika | Ne |
Klávesnice: Podsvícená klávesnice (CZ/SK rozložení).
Numerická klávesnice: Ne.
Čtečka otisku prstů: Ano (integrovaná v zapínacím tlačítku).
Konektivita:
2x Thunderbolt 4 (USB Type-C) s funkcí Power Delivery a DisplayPort.
1x USB 3.2 Gen 1 s funkcí PowerShare.
1x HDMI 2.0.
1x Audio jack (3,5mm kombo).
Wi-Fi 6E (Intel AX211) + Bluetooth 5.2.
Čtečka čipových karet Smart Card (u většiny konfigurací řady 7000).
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day (3RNBD)