
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Úhlopříčka displeje | 15,6" (39,62 cm) |
| Rozlišení / Typ | FHD (1920 x 1080), 120 Hz, WVA, Antireflexní, 250 nitů |
| Typ procesoru | Intel Core i3 |
| Model procesoru | i3-1215U |
| Generace procesoru | 12. generace (Alder Lake) |
| Patice procesoru | FCBGA1744 (procesor pevně na desce) |
| Výkonnostní třída | Úsporný (U-series, základní TDP 15W) |
| Počet jader procesoru | 6 jader (2 výkonná P-cores + 4 úsporná E-cores) |
| Počet vláken | 8 |
| Velikost RAM | 8 GB |
| Typ RAM | DDR4 2666 MHz (podporuje až 3200 MHz, 2x SO-DIMM slot) |
| Velikost disku | 256 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Výrobce grafické karty | Intel |
| Čip grafické karty | UHD Graphics |
| Typ grafické karty | Integrovaná (sdílená paměť) |
Dotykový displej: Ne
Podsvícená klávesnice: Ano (CZ/SK layout)
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisku prstů: Ano (v zapínacím tlačítku)
Optická mechanika: Ne
Konektivita:
Wi-Fi 5 (802.11ac) + Bluetooth
2x USB 3.2 Gen 1 (Type-A)
1x USB 2.0
1x HDMI 1.4
1x RJ-45 (Gigabit Ethernet)
1x Čtečka SD karet
1x Audio combo jack (3,5 mm)
Záruka (3RNBD): 3 roky ProSupport Next Business Day (oprava u zákazníka)