
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Úhlopříčka displeje | 15,6" (39,62 cm) |
| Rozlišení / Typ | FHD (1920 x 1080), 120 Hz, WVA, Antireflexní, 250 nitů |
| Typ procesoru | Intel Core i5 |
| Model procesoru | i5-1235U |
| Generace procesoru | 12. generace (Alder Lake) |
| Patice procesoru | FCBGA1744 (integrovaný na základní desce) |
| Výkonnostní třída | Úsporný (U-series, TDP 15W) |
| Počet jader procesoru | 10 jader (2 Performance + 8 Efficient) |
| Počet vláken | 12 |
| Velikost RAM | 8 GB |
| Typ RAM | DDR4 3200 MHz (1x 8GB slot, druhý slot volný) |
| Velikost disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Výrobce grafické karty | Intel |
| Čip grafické karty | UHD Graphics (při osazení 1x RAM) |
| Typ grafické karty | Integrovaná (sdílená) |
Dotykový displej: Ne
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisku prstů: Ano (v zapínacím tlačítku)
Optická mechanika: Ne
Konektivita:
Wi-Fi 802.11ac (Wi-Fi 5) + Bluetooth
2x USB 3.2 Gen 1 (Type-A)
1x USB 2.0
1x HDMI 1.4
1x RJ-45 (Gigabit Ethernet)
1x Čtečka SD karet
1x Audio combo jack (3,5 mm)
Záruka (3RNBD): 3 roky ProSupport Next Business Day (oprava u zákazníka)