
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Úhlopříčka displeje | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlišení / Typ | FHD (1920 x 1080), 120 Hz, WVA, Antireflexní, 250 nitů |
| Typ procesoru | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru | 5625U |
| Generace procesoru | Barcelo (architektura Zen 3) |
| Patice procesoru | FP6 (procesor je integrován na desce) |
| Výkonnostní třída | Úsporný (U-series, TDP 15W) |
| Počet jader procesoru | 6 jader / 12 vláken |
| Velikost RAM | 8 GB |
| Typ RAM | DDR4 3200 MHz (1x 8GB slot, druhý slot volný) |
| Velikost disku | 512 GB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Výrobce grafické karty | AMD |
| Čip grafické karty | Radeon Graphics |
| Typ grafické karty | Integrovaná (sdílená paměť) |
Dotykový displej: Ne
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisku prstů: Ano (integrovaná v zapínacím tlačítku)
Optická mechanika: Ne
Konektivita:
Wi-Fi 5 (802.11ac) nebo Wi-Fi 6 + Bluetooth
1x USB 3.2 Gen 1 (Type-C) – pouze data
1x USB 3.2 Gen 1 (Type-A)
1x USB 2.0
1x HDMI 1.4
1x RJ-45 (Ethernet 10/100/1000 Mbps)
1x Čtečka SD karet
1x Audio combo jack (3,5 mm)
Záruka (3RNBD): 3 roky ProSupport Next Business Day (oprava u zákazníka)