
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Úhlopříčka displeje | 16" (40,64 cm) |
| Rozlišení / Poměr stran | FHD+ (1920 x 1200), 16:10, 250 nitů, 60 Hz |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Model procesoru | i7-12700H |
| Generace procesoru | 12. generace (Alder Lake) |
| Patice procesoru | FCBGA1744 (integrovaný na základní desce) |
| Výkonnostní třída | High Performance (H-series) |
| Počet jader procesoru | 14 jader (6 výkonných + 8 úsporných) / 20 vláken |
| Velikost RAM | 16 GB |
| Typ RAM | DDR4 3200 MHz (8GB integrováno + 8GB slot) |
| Velikost disku | 512 GB |
| Typ disku | M.2 PCIe NVMe SSD |
Výrobce grafické karty: NVIDIA
Čip grafické karty: GeForce RTX 3050 Ti
Typ grafické karty: Dedikovaná (vlastní paměť 4 GB GDDR6)
Dotykový displej: Ne
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisku prstů: Ano (v zapínacím tlačítku)
Optická mechanika: Ne (není součástí)
Bezdrátové připojení: Intel Wi-Fi 6E (6GHz) AX211 + Bluetooth 5.2
Drátové připojení: RJ-45 (Gigabit Ethernet)
Porty:
1x Thunderbolt 4 (USB-C) s Power Delivery a DisplayPort
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 2.0
1x Čtečka SD karet
1x Audio combo jack (3,5 mm)