
| Parametr | Hodnota |
| Operační systém | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Úhlopříčka displeje | 16" (40,6 cm) |
| Rozlišení / Typ | FHD+ (1920 x 1200), Antireflexní, 250 nitů |
| Typ procesoru | Intel Core i7 |
| Generace procesoru | 12. generace (Alder Lake) |
| Model procesoru | i7-12700H |
| Patice procesoru (Socket) | FCBGA1744 (procesor je integrovaný na desce) |
| Výkonnostní třída | High Performance (H-series) |
| Počet jader procesoru | 14 jader (6 výkonných P-cores + 8 úsporných E-cores) |
| Počet vláken | 20 |
| Velikost RAM | 16 GB |
| Typ RAM | DDR4 3200 MHz (obvykle 8GB na desce + 8GB slot) |
| Kapacita disku | 1 TB |
| Typ disku | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Výrobce grafické karty | NVIDIA |
| Čip grafické karty | GeForce RTX 3050 Ti |
| Typ grafické karty | Dedikovaná (vlastní paměť 4GB GDDR6) |
Dotykový displej: Ne
Podsvícená klávesnice: Ano (český/slovenský layout)
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisku prstů: Ano (integrovaná v zapínacím tlačítku)
Optická mechanika: Bez optické mechaniky
Konektivita:
Wi-Fi 6E (Intel AX211) + Bluetooth 5.2
1x HDMI 2.0
1x Thunderbolt 4 (USB Type-C) s funkcí Power Delivery a DisplayPort
2x USB 3.2 Gen 1 (Type-A)
1x RJ-45 (Ethernet)
1x Audio jack (kombo sluchátka/mikrofon)
Čtečka SD karet
Záruka: 3 roky ProSupport Next Business Day (On-Site)