
| Parametr | Specifikace |
| Operační systém | Windows 11 Pro (64-bit) |
| Procesor | Intel Core i5-1240P |
| Patice procesoru | FCBGA1744 (integrován na základní desce) |
| Generace procesoru | 12. generace (Alder Lake) |
| Výkonnostní třída | Performance-Mobile (P-series, TDP 28W) |
| Počet jader procesoru | 12 (4 výkonná P-jádra + 8 úsporných E-jader, 16 vláken) |
| Operační paměť (RAM) | 8 GB |
| Typ RAM | LPDDR5 (integrovaná na desce, 4800 MHz) |
| Úložiště | 256 GB SSD |
| Typ disku | M.2 PCIe NVMe |
Úhlopříčka: 13.3"
Rozlišení: FHD+ ($1920 \times 1200$)
Poměr stran: 16:10
Technologie: WVA, matný (Anti-Glare), 300 nitů, 100% sRGB, ComfortView Plus
Dotykový displej: Ne
Typ grafické karty: Integrovaná
Výrobce grafiky: Intel
Čip grafické karty: Intel Iris Xe Graphics (aktivní díky zapojení LPDDR5)
Podsvícená klávesnice: Ano (CZ/SK rozložení)
Numerická klávesnice: Ne (vzhledem ke 13" šasi)
Čtečka otisku prstů (FgrPr): Ano (integrovaná v zapínacím tlačítku)
Optická mechanika: Ne
Konektivita:
2x Thunderbolt 4 (USB Type-C) s podporou Power Delivery a DisplayPort
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 1.4
1x Audio combo jack (3.5 mm)
Wi-Fi 6E (Intel AX211) + Bluetooth 5.2 (WLAN)
Napájení: 65W Type-C AC adaptér
Baterie: 4-článková (54 Wh), integrovaná
Záruka: 3 roky Next Business Day (NBD) Onsite (oprava u zákazníka)