
Produkt: Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 7
Part Number: 21CD004QCK
| VÝKON | |
|---|---|
| Procesor | Intel Core i7-1255U, 10C (2P +8E) / 12T, P-core 1.7 / 4.7GHz, E-core 1.2 / 3.5GHz, 12MB |
| Grafická Karta | Integrated Intel Iris Xe Graphics |
| Chipset | Intel SoC Platform |
| Pameť | 16GB Soldered LPDDR5-5200 |
| Pameťové sloty | Memory soldered to systemboard, no slots, 8-channel |
| Max. Pameť | 16GB soldered memory, not upgradable |
| Úložisko | 1TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 Performance NVMe Opal2 |
| Podporované Úložisko | One drive, up to 2TB M.2 2280 SSD |
| Čitačka Kariet | No card reader |
| Optická Mechanika | Nie |
| Audio Chip | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3306 codec |
| Reproduktory | Stereo speakers, 2W x2 woofers and 0.8W x2 tweeters, Dolby Atmos |
| Kamera | IR + FHD 1080p MIPI with Privacy Shutter & Computer Vision |
| Mikrofon | 4x, Array |
| Bateria | Integrated 57Wh |
| Max. výdrž na baterii | - |
| Napájací Adaptér | 65W USB-C Slim (3-pin) |
| DESIGN | |
| Displej | 14" WQUXGA (3840x2400) Low Power OLED 500nits AR (anti-reflection) / AS (anti-smudge), Touch, HDR 400, Dolby Vision |
| Dotyková obrazovka | 10-point Multi-touch |
| Pero | Lenovo Integrated Pen |
| Klávesnica | Backlit, Czech / Slovak |
| Farba | Storm Grey |
| Materiál | Aluminium (Top) + Aluminium (Bottom) |
| Rozmery (ŠxHxV) | 314.4 x 222.3 x 15.53 mm (12.38 x 8.75 x 0.61 inches) |
| Hmotnost | Starting at 1.38 kg |
| SOFTWARE | |
| Operačný systém | Windows 11 Pro 64, Czech / Slovak / English |
| Dodávaný software | Intel Connectivity Performance Suite |
| KONEKTIVITA | |
| Ethernet | Nie |
| WLAN + Bluetooth | Intel AX211 Wi-Fi 6E, 2x2 + BT5.2 |
| Standartné porty | 1x USB 3.2 Gen 1 1x USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort 1.4a) 1x HDMI, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) |
| ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ | |
| Čitačka otlačkov prstov | Touch Style, Match-on-Chip |
| SERVIS | |
| Základná záruka | 3-year, Depot |
| Zahrnutý Upgrade | CO2 Offset 1 ton (5WS0Z74929), 3Y Premier TP Halo WHB (CPN) (5WS1B09495) |